Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 07 липня 2025
00:41

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Конкурс «Собори наших душ»: у Дніпрі нагородили переможців

|«« «« »» »»|

14 грудня у Дніпрі, у Міському палаці дітей та юнацтва, підбили підсумки конкурсу «Собори наших душ». Нагородили переможців та призерів.

Цього року фестиваль зібрав понад 400 юних митців – учнів і вихованців закладів освіти міста, які подали на фестиваль понад 1 тис. творчих робіт.

Переможців та призерів обрали за пʼятьма номінаціями: літературний напрям, декоративно-мистецьке, образотворче, музичне, декоративно-ужиткове мистецтво.

«Конкурс проводиться у місті вже понад 25 років і покликаний передусім популяризувати українську культуру, традиції. За цей час у ньому взяли участь більше ніж 25 тис. дітей. Це вихованці закладів загальної середньої, позашкільної освіти. Сьогодні нагородили переможців та призерів. Родзинка цьогорічного конкурсу — вперше грошова винагорода для призерів кожної з пʼяти номінацій, ініційована міським головою Борисом Філатовим.

За перше місце 10 тис. грн. За друге — 7 тис. грн та за третє – 5 тис. грн. Кожен із 412 учасників конкурсу отримав диплом про участь у ньому», — розповів виконувач обовʼязків директора департаменту молодіжної політики міської ради Сергій Луденський.

Пʼятнадцятирічна Аліса Московцева посіла третє місце у номінації «Образотворче мистецтво». Дівчина відвідує гурток у центрі позашкільної роботи № 1.

«Для конкурсу намалювала картину «Свято Івана Купала». Працювала за змішаною технікою: на акварель наносила туш. Звісно, рада, що посіла призове місце, що мою роботу оцінили. Це надихає далі розвиватися».

У номінації «Образотворче мистецтво» перемогла восьмирічна Софія Алієва. Дівчина відвідує гурток у Міському палаці дітей та юнацтва.

«Це моя перша перемога у конкурсі, я дуже рада цьому. Намалювала кота. Загалом люблю тварин, і подобається їх малювати», — говорить Софія.

Десятирічна Марія Васюкова посіла друге місце у номінації «Декортивно-ужиткове мистецтво».

«Відвідую гурток «Ляльковий світ. Зробила на конкурс ляльку-мотанку. Люблю щось створювати власноруч. Зʼявляється багато ідей, які весь час хочеться втілювати», — додає дівчина.

На сцені Міського палацу дітей та юнацтва під час церемонії нагородження виступили творчі колективи міста.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (14)

•  200-бальниця з Дніпра Іша Воронкіна мріє викладати українську (12)

•  Мер Дніпра пообіцяв відновити зруйновану старовинну афішну тумбу (12)

•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (11)

•  На Дніпропетровщині надзвичайники зняли з дерева хлопця, який хотів врятувати кошеня (10)

•  «Гудить так, що неможливо спати»: у Дніпрі мешканці приватного сектора скаржаться на вежу зв’язку (9)

•  Прокурори Дніпра передали до суду справу семи учасників організованої групи на чолі з депутатом міськради (9)

•  У Дніпрі рятують сокола, який безстрашно атакував ворожий дрон (6)

•  У Дніпрі некероване авто врізалося в трамвай на Кайдацькому мосту (4)

•  З 1 липня стандарт напруги 230 вольт замість 220 вольт: що це означає та чи є ризики (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
70
років Придніпровській ТЕС

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті