Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 07 липня 2025
01:05

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Дніпрі чоловіки не хочуть йти працювати комунальниками, бо отримують повістки у ТЦК

У Дніпрі чоловіки не хочуть йти працювати комунальниками, бо отримують повістки у ТЦК

У Дніпрі через мобілізацію не вистачає робочих рук комунальників, бо кожен другий пішов на фронт.

Як повідомили Vgorode Dnipro у комунальному підприємстві, нові кадри не бажають зайняти місця, бо після офіційного працевлаштування отримують повістки у територіальні центри комплектування.

Графік комунальників з початком повномасштабного вторгнення змінився. Раніше, вони працювали за графіком 2/2, тепер 6/1, бо не вистачає працівників.

У команді працює два вантажника сміттєвозу та водій. Через брак кадрів, доводиться збирати сміття одному прибиральнику або ж водій приєднується, бо інколи не встигають прибрати, навіть, один район.

Тож бригадам комунальників доводиться оперативно та швидко прибирати, бо потім виїжджають і на об'єкти колег у сусідніх районах.

На підприємстві не вистачає вантажників, але найбільший попит на водіїв. Ця категорія висококваліфікованих працівників особливо цінується на фронті.

У міськраді повідомили, що вже до лав Збройних сил призвали 50% від колишнього колективу, активно йде набір на вакансії. Проте дуже важко знайти заміну на таку роботу.

Кожного місяця на комунальному підприємстві забирають на фронт по дві, три людини.

Вулиці Дніпра прибирають тридцять сміттєвозів замість сорока необхідних.

Працівникам доводиться працювати за щільним графіком, починаючи з 4 ранку і до одинадцятої вечора.

Деякі з них, навіть, залишаються ночувати на підприємстві, кажуть у міськраді, адже не можна пропустити жодного дня, бо місто має бути чистим.

Тож комунальники звернулися до містян з проханням доносити сміття до баків та сортувати його для їх економії роботи.



Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте також:

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (14)

•  200-бальниця з Дніпра Іша Воронкіна мріє викладати українську (12)

•  Мер Дніпра пообіцяв відновити зруйновану старовинну афішну тумбу (12)

•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (11)

•  На Дніпропетровщині надзвичайники зняли з дерева хлопця, який хотів врятувати кошеня (10)

•  «Гудить так, що неможливо спати»: у Дніпрі мешканці приватного сектора скаржаться на вежу зв’язку (9)

•  Прокурори Дніпра передали до суду справу семи учасників організованої групи на чолі з депутатом міськради (9)

•  У Дніпрі рятують сокола, який безстрашно атакував ворожий дрон (6)

•  У Дніпрі некероване авто врізалося в трамвай на Кайдацькому мосту (4)

•  З 1 липня стандарт напруги 230 вольт замість 220 вольт: що це означає та чи є ризики (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
100
років парку імені Шевченка

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті