Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 28 липня 2025
19:33

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Дніпропетровщина зміцнює партнерство з чеським Південноморавським краєм

Дніпропетровщина зміцнює партнерство з чеським Південноморавським краєм

Начальник Дніпропетровської ОВА онлайн зустрівся з Гетьманом чеського Південноморавського краю Яном Гроліхом.

Обговорили вже втілені проєкти та як у подальшому будуть розширювати співпрацю. Зокрема, партнери планують надати регіону гуманітарну допомогу для лікарень.

«Нещодавно пана Яна Гроліха вдруге обрали на посаду Гетьмана Південноморавського краю. Привітав його з перемогою на виборах. Подякував за всю ту підтримку, яку отримала Дніпропетровщина. Й запросив відвідати нашу область. Аби зустрітися особисто та намітити напрямки подальшої співпраці», – зазначив начальник ОВА Сергій Лисак.

На зустрічі йшлося й про поїздку делегації від Дніпропетровщини на Міжнародну машинобудівну виставку в Брно. Там представники області провели декілька зустрічей та обговорити із закордонними партнерами спільні ініціативи.



Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (14)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (11)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (7)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (6)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (6)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•  Кабмін виділяє понад 270 млн гривень на доплати вчителям (5)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
років «Китайській стіні» на Перемозі

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті