Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 28 липня 2025
03:57

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

З турботою про мешканців: як міська аварійна служба Дніпра готова до опалювального періоду

|«« «« »» »»|

Міська аварійна служба у Дніпрі готова до зими. На її базах уже заготовлені матеріали до холодів.

«Склади заповнені, готові на усі 100 % до опалювального періоду. Під час перепадів напруги, навантаження системи є низка проблем у багатоквартирних будинках: вигорання щитових, згорілі автомати, запобіжники, силові кабелі тощо. Усі запчастини для цього є. До того ж закуплені труби різних діаметрів, крани, вентилі. Якщо узимку виникатимуть аварійні ситуації у будинку й не буде світла — ми готові до цих ситуацій. Аварійна служба матиме для роботи генератор», — прокоментував Ростислав Шетик, директор міської аварійної служби.

Щодня до неї надходить 20 заявок від жителів міста. Перед опалювальним періодом більше — 30.

Наприклад, кипіла робота по вул. Миколи Руденка, 112. Перевіряли систему опалення.

«У ході продування труб одну з них прорвало, частково затопило підвал. Замінили аварійну на нову, відкачали воду. Усього на таку роботу потрібно зо дві години. Подібних ремонтів перед холодами у нашої бригади щодня буває декілька, а виїжджаємо на 5-7 викликів щодня», — підсумував Геннадій Семенов, бригадир міської аварійної служби.

Якщо у вашому будинку сталася аварійна ситуація, звертайтесь до міської аварійної служби. Заявки приймають цілодобово як онлайн, так і телефоном: 736-10-02.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (5)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (5)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
100
років парку імені Шевченка

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті