Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 29 червня 2025
14:30

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Працівники кримінальної поліції Дніпра затримали двох чоловіків, причетних до вибуху у місті

Працівники кримінальної поліції Дніпра затримали двох чоловіків, причетних до вибуху у місті

Підозрювані кинули гранату в бік житлового будинку в Новокодацькому районі. Пошкоджений квітковий магазин, фасади балконів, розбиті вікна, на щастя, люди не постраждали.

Працівники відділу поліції № 1 Дніпровського районного управління поліції № 1 розшукали та затримали осіб, причетних до підриву гранати 17 січня на вулиці Коробова. Ними виявилися двоє жителів м. Синельникове, віком 21 та 27 років.

За місцями мешкання фігурантів правоохоронці провели ряд обшуків, в ході яких вилучили мобільні телефони, автівку - на якій затримані приїжджали на місце скоєння злочину, речі та інші речові докази, які можуть свідчити про причетність останніх до злочину. Окрім того, поліцейські вилучили скляну банку, картонні коробки, пластикові ємкості й сліп-пакети з речовиною рослинного походження, патрони та ножі.

Чоловіків затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Слідчі за погодженням з Західною окружною прокуратурою повідомили двом чоловікам про підозру за ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна) та ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Додатково відкрите кримінальні провадження за ст. 309 Кримінального кодексу України.

Суд обрав затриманим запобіжний захід - тримання під вартою. Досудове розслідування триває.


Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі депутатку облради Маріанну Мірошниченко, яку звинувачують у фіктивній службі в ЗСУ, взяли під арешт (12)

•  У Дніпрі на проспекті Мазепи автівка насмерть збила чоловіка та поїхала геть (7)

•  У Дніпрі шукають підрядника для завершення будівництва підземного укриття у гімназії № 118 (6)

•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (6)

•  У Дніпрі рятують хлопчика, який впав на олівець (5)

•  У Дніпрі авто влетіло на територію садочка і знесло огорожу (5)

•  15 років за ґратами: суд виніс вирок диверсанту, який підпалив об’єкти Укрзалізниці та авто ЗСУ на Дніпропетровщині (5)

•  Підозри отримали 5 бігунків, які «торгували впливом» у сервісних центрах Дніпропетровщини (4)

•  У Дніпрі на Великій Діївській зіткнулись ВАЗ та мотоцикліст: водій двоколісного в лікарні (відео моменту) (3)

•  Середня зарплата в Україні зросла: Дніпро у п'ятірці лідерів (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
1 689 000
євро вартість одного сучасного трамвая

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті