Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вс, 05 июля 2026
18:26

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Днепровский ученый передал специальное послание из Антарктиды

Днепровский ученый передал специальное послание из Антарктиды

На самом южном континенте Земли работает наш земляк Альберт Грабовецкий.

Городской сайт уже сообщал о «паломничестве» наших земляков-ученых в Антарктиду.

Напомним, что недавно в составе 29-й украинской научной экспедиции на станции «Академик Вернадский» работал старший научный сотрудник ДНУ имени Гончара Сергей Ермоленко.

А теперь в составе 30-й экспедиции его заменил выпускник НТУ «Днепровская политехника», геофизик Альберт Грабовецкий.

Он передал специальное послание своим коллегам-ученым, о чем в «Днепровской политехнике» с гордостью сообщили:

«Що ви бачите за своїм вікном?

Альберт Грабовецький бачить пінгвінів. Він геофізик і зараз працює на дослідницькій станції Вернадського в Антарктиді. Зараз там закінчується полярний день, а в нас розпочинається черговий день.

Знання геологів вражають своїми масштабами. Про ваше дитинство вам розповість мама, але хто ще розкаже нам про дитинство Землі, як не геологи? Вони вчать нас взаємодіяти з планетою, спостерігають за її розвитком, прогнозують виверження вулканів і магнітні бурі, допомагають планувати розташування міст та інфраструктури – словом, у них дуже, дуже багато роботи.

Наш випускник Альберт передає вітання нашим науковцям, а ми навзаєм вітаємо Альберта! Тим, хто досліджує глибини Землі, розкриває її таємниці та знаходить скарби природи — наша щира вдячність і найтепліші побажання. Ваша праця дивовижна і надзвичайно важлива. Нехай кожна експедиція буде успішною, а відкриття — значущими!».

Видео можно посмотреть здесь.


Gorod.dp.ua на Facebook.


Синяя Птица  (09.04.25 09:22):  Главное, чтобы после его (учёного) визита в Антарктиду новорождённые пингвины не заявили свои права на Украину.. Ответить | С цитатой
Совія Ротару  (08.04.25 10:51): Сумно, сумно - аж за край! Ответить | С цитатой | Обсуждение: 1
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі встановили нові тарифи на воду (26)

•  Б'є по нервах: у Дніпрі гучність сирени спровокувала масштабну суперечку (9)

•  Вода у Дніпрі подорожчає: чому тарифи хочуть підвищити? (9)

•  У Дніпрі пояснили ситуацію щодо можливого перегляду тарифу на водопостачання та водовідведення (9)

•  Начальник ТЦК на Дніпропетровщині став мільйонером під час війни та їздить на BMW X5 - декларація (8)

•  «Небезпечні розваги»: у Дніпрі молодь на Mercedes дрифтує вулицями міста (7)

•  У Дніпрі встановили рекорд України з виготовлення голубців (7)

•  Як у Дніпрі очищують воду: сучасні технології та цілодобовий лабораторний контроль (4)

•  Від ремонту під'їздів до проектування зупинок – історія талановитого студента Дніпра (4)

•  Вибух біля будинку підсанкційного дніпровського бізнесмена Вадима Єрмолаєва в Монако: ідентифіковано підозрювану (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
36
км. общая протяженность колесоотбойного бруса в Днепре

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте