Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 28 липня 2025
23:34

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Поліцейські Дніпропетровщини оперативно розшукали двох підлітків, які заблукали в лісі

Поліцейські Дніпропетровщини оперативно розшукали двох підлітків, які заблукали в лісі

На території Мозолевської громади правоохоронці успішно провели пошукову операцію — вночі вони виявили двох хлопців, 13-ти та 16-ти років, які заблукали в лісовій місцевості.

Повідомлення про зникнення надійшло на лінію 112 близько 21:30. Підлітки розповіли, що втратили орієнтир після прогулянки й не можуть самостійно знайти вихід із лісу та ще й розряджався телефон. Але поліцейський офіцер громади встиг зв’язатися з ними та зорієнтувати на звук сирени й проблискові маячки службового авто.

До пошуків було залучено кілька екіпажів патрульної поліції, ювенального поліцейського та офіцера громади. Пошуки тривали від села Південне до села Кам’янське — це кілька кілометрів пересічної місцевості в темну пору доби.

Злагоджена та професійна робота поліцейських дозволила оперативно встановити місцеперебування дітей. Неповнолітніх повернули додому, загрози їхньому життю та здоров’ю немає.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (14)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (12)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (7)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (6)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (6)

•  Кабмін виділяє понад 270 млн гривень на доплати вчителям (5)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
210
років від дня народження відомої письменниці Олени Андріївни Ган

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті