
У нашому музеї зібрано унікальну колекцію таких найдавніших скульптур.
Ще до початку повномасштабної війни у ній було понад 120 таких експонатів. Перших «кам'яних баб» було знайдено та привезено до нашого міста Дмитра Яворницького.
За останні чотири роки до музею з прифронтових зон було евакуйовано ще понад 30 таких статуй.
Тепер у Дніпропетровському історичному музеї імені Яворницького планують цикл тематичних екскурсій до цих скарбів:
“Друзі, запрошуємо всіх поціновувачів кам’яної пластики!
У фондах та експозиціях Дніпропетровського національного історичного музею імені Дмитра Яворницького зберігається унікальна колекція кам’яних скульптур, стел, ідолів та інших пам’яток, які розповідають про давні культури, вірування та майстерність наших предків.
Хочете дізнатися більше про історію створення цих артефактів, їхнє символічне значення та таємниці, які вони зберігають століттями? Ми будемо раді поділитися знаннями з вами!
Слідкуйте за нашими анонсами — незабаром готуємо цікаві екскурсії, лекції та тематичні заходи, присвячені кам’яній пластиці.
А поки що — невеликий фотозвіт.
Чекаємо вас у музеї — там, де камінь «говорить» голосами минулого!”.
Фото – історичний музей.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |