Міський голова Дніпропетровська Іван Куліченко під час на інформаційно-методичної наради депутатського корпусу, яка пройшла в міськвиконкомі 7 грудня, розкритикував впровадження з 2006-го року пільг для «дітей війни».
За словами Івана Куліченка, в Україні, на відміну від інших країн пострадянського простору, «йде тільки збільшення кількості пільг»: «З першого січня пільгами будуть користуватися навіть ті, хто народився під час війни. Тільки тому, що він народився під час війни, він може платити на 25% менше — і за воду, і за тепло». Водночас, на думку міського голови, впровадження такої пільги вигідне, передусім, міському населенню, яке мешкає у багатоквартирних будинках: «Той, хто живе в приватному секторі — де його каналізація? На вулиці. А вода — в колодязі. Він не має нічого. Ми продовжуємо нарощувати суперечності між населенням в Україні, ми не думаємо про державу».
Довідка: Із 1 січня 2006 року особи, які народилися під час Другої світової війни, отримають соціальну та правову підтримку держави. Саме з цього числа має набути чинності Закон України “Про соціальний захист дітей війни”, який Верховна Рада України ухвалила у грудні 2004 року. Відповідно до цього нормативного документа, дитиною війни є особа, якій на час закінчення війни (2 вересня 1945 року) було менше ніж
18 років, або ж людина, яка народилися в період з 9 травня 1927 року до 2 вересня
1945 року. Отримавши статус дитини війни, люди, які нині вже є пенсіонерами, одержать низку пільг. Серед них найсуттєвішими є 25-відсоткова знижка при сплаті за користування комунальними послугами, доплата до пенсії (30%), безкоштовний проїзд у всіх видах міського та приміського транспорту, виплата допомоги при тимчасовій непрацездатності в розмірі 100% середньої заробітної плати, незалежно від стажу роботи.
Попробуйте просуществовать на заслуженные пенсии!
Если бы я получил за свой труд пенсию, которая позволила нормально существовать, покупать лекарства, ездить общественным транспортом - позволила достойно существовать, то льготы, с радостью отдал жертве цитрусовой революции.
• Жити добре. Але добре жити – краще. Щось не виходе. Ответить | С цитатой