Міський голова Іван Куліченко до початку формування міського бюджету 2006 року продовжує знайомитись з планами робіт, які пропонують виконати у наступному році керівники управлінь та служб міста. Сьогодні свої проекти презентувало підприємство “Міськсвітло”.
Питання освітлення вулиць житлових масивів та приватного сектору буде вирішуватись у 2006-му році нарівні тих пріоритетних напрямків роботи які свого часу зазначив міський голова Іван Куліченко. Це - капітальний ремонт доріг, чистота міста, благоустрій дворів. За останні чотири роки, чітко дотримувалася програма освітлення міста, затверджена Іваном Куліченко, в якій першим етапом були роботи на магістралях міста, де проходить найбільш великий потік загальноміського та транзитного транспорту: Запорізьке шосе, проспекти Гагаріна, Правди, Карла Маркса, Кірова, Свободи, вулиці Героїв Сталінграда, Чернишевського, Карла Лібкнехта, та інші, а також Набережна і частина житлових масивів. Це було вкрай необхідно і дало свій результат - у Дніпропетровську значно знизилася кількість ДТП, травматизм та смертельні випадки серед пішоходів.
Тепер міський голова Іван Куліченко поставив завдання приступити до другого етапу програми освітлення міста - перейти до дворів та вулиць. Це – вирішення питання не тільки комфорту, а й безпеки мешканців житлових масивів, перш за все у зимовий період.
У порівнянні з 2005 роком об'єм робіт на 2006-й буде значно більшим: якщо в минулому році було встановлено 1800 світильників, то у планах наступного це вже 2 500. Треба відзначити, що до робіт входить не тільки встановлення, а й відновлення та ремонт мереж, стовпів, електронних приладів. За словами керівників “Міськсвітла”, можна встановити і більше світильників, але за попередніми розрахунками саме на таку кількість світильників можна виділити кошти із бюджету. До речі, завдяки кредиту, наданому постачальником обладнання фірмою “Шредер” міської владі, роботи вже почалися. У грудні вони будуть проводитись у Придніпровську, на житлових масивах Перемога, Комунар. У січні почнеться ремонт мереж та встановлення світильників у приватному секторі. Для роботи готові десять бригад, а продукція вже завезена до складу підприємства. Важливий факт – світильники виготовлені по енергозберігаючим технологіям і мають великий строк експлуатації.
16:20 16.12.2005
Уроды ищут убежища от враждебно настроенного мира в немецком клубе, созданном специально для удовлетворения их потребности в общении и успокоения их тревог.
Согласно условиям вступления в гамбургский Ugly Club ("Клуб уродов" или "Уродский клуб"), все его члены должны всего лишь назвать одну часть тела, которая заставляет их чувствовать себя несчастными. Список возглавляет живот, за ним следуют носы и бедра.
Основатель клуба - Харальд Гаспер, творческий директор рекламного агентства и обладатель отвисшего подбородка и длинного носа. Он создал этот клуб вместе со своей женой Региной, высокой журналисткой с большим размером ступни.
Согласно манифесту Ugly Club, состоящему из семи пунктов, "то, что в мире доминируют красивые люди, несправедливо".
"Мы устали от мысли о том, что для того, чтобы добиться успеха в жизни, нужно быть красивым, что красота означает социальную власть и что красивые люди больше зарабатывают и быстрее дела Ответить | С цитатой
Милости погулять по нашей улице вечерком! Получите массу удовольствия. Особенно в районе между детскими садиками. Ответить | С цитатой
14:35 15.12.2005
Большинство россиян (39%), отвечая на вопрос, в какую эпоху они хотели бы жить, будь у них возможность выбора, заявили, что хотели бы жить в современной России. В то же время 31% ответили, что отдают предпочтение временам правления Леонида Брежнева.
Таковы данные опроса, проведенного Всероссийским центром изучения общественного мнения (ВЦИОМ), которые были обнародованы в четверг, 15 декабря.
Как отмечают эксперты, другие исторические периоды находят гораздо меньшее число сторонников.
Так, в эпоху Иосифа Сталина хотели бы жить 6% опрошенных, Бориса Ельцина - 1%, в России конца XIX - начала XX века - 4% опрошенных. Затруднились с ответом на этот вопрос 7% респондентов.
Как показал опрос, современный период и период, когда у власти находился Леонид Брежнев, популярны во всех возрастных группах населения. Так, в современной России хотят жить 62% 18-24-летних респондентов (в эпоху Леонида Брежнева - 10%) и 27% пенсионеров Ответить | С цитатой