Цьогорічний міський бюджет Дніпропетровська, затверджений на черговій 33-ій сесії Дніпропетровської міської ради 4-го скликання 25 січня, складатиме 801,1 млн грн.
Як повідомили інформагентству «Придніпров’я» у фінансовому відділі міськради, бюджет розрахований як бездефіцитний, а загальний обсяг видатків (801,1 млн грн) більш ніж на 45 млн грн перевищує показник минулого року.
А втім, за інформацією фінансового відділу, міський бюджет обласного центру на 2006 рік є «бюджетом споживання», а не розвитку, адже 88,3% його коштів (707 млн грн) буде спрямовано на поточні видатки.
Водночас, за даними фінансового відділу, обсяг власних доходів, що мають надійти до бюджету за рік, крім субвенцій з Державного та обласного бюджетів, становитиме 585 млн грн що на 40 млн більше фактичних надходжень за 2005 рік, причому, як передбачено, основним джерелом поповнення бюджету, як і в попередні роки, визначено податок з прибутків фізичних осіб, якого планується отримати у сумі 475,2 млн грн (81,2%) та плата за землю (74,2 млн грн, або 12,7%).
Як зазначили у фінансовому відділі, спеціальний фонд цьогорічного міського бюджету складе 78,8 млн грн, з яких 17,7 млн має надійти від сплати податку власниками транспортних засобів, 16,5 — від власних надходжень бюджетних установ тощо.
Що ж до розподілу бюджетних видатків, то у загальному фонді бюджету найбільшу частину коштів цього року планується витратити на заробітну плату працівникам бюджетних установ: у порівнянні з 2005 роком середня зарплата бюджетників має зрости на 8,6 % (освітян — до 631 грн, медиків — до 525 грн, працівників культури — до 565 грн).
У розділах галузевих витрат міського бюджету найбільшу питому вагу складатимуть видатки на охорону здоров’я — майже третина коштів, житлово-комунальне господарство — понад 11 %, транспорт — майже 9%, освіту — трохи більше 6%, соціальний захист населення — 5,6%.
ЗЫ - я так понимаю у нас город-донор. Нужно западной украине помогать материально. ЧТоб у них была возможность политикой заниматься не отвлекаясь на работу Ответить | С цитатой