Міський голова Дніпропетровська Іван Куліченко має намір вжити заходів, аби ліквідувати стихійний ринок на вул. Калиновій. Про це Іван Куліченко повідомив на прес-конференції 6 квітня.
Як зазначив Іван Куліченко, спершу міська влада мала намір позбавитися ринку «природним шляхом» — знісши за допомогою Науково-виробничого об’єднання «Созидатель» навпроти ринку так звані «бараки» і збудувавши на звільненій території великий супермаркет «Рейнфорд», який, за задумом міської влади, мав би «перетягти» покупців із ринку.
Однак наразі, за словами посадовця, «Созидатель» відмовляється від участі в цьому проекті, вважаючи його обтяжливим для себе, відтак міській владі доведеться вжити «заборонних заходів» щодо ринку.
«Дуже складно буде цю проблему вирішити, адже самі покупці йдуть і купують товари брудні, прямо з ящиків, без належної перевірки, і примусити їх цього не робити я не можу… Тому наше завдання — за допомогою санстанції прибрати, передусім, ті ряди, де є відверта антисанітарія, таким чином ринок зменшиться, щоб потім перейти до його повної ліквідації», — поінформував Іван Куліченко, додавши, що не виключає, що при ліквідації цього ринку може бути застосована сила — «з комунальними службами і міліцією».
Так что, если перекресток расширят за счет уничтожения этого гадюшника, я только ЗА! Ответить | С цитатой
Не нужно лицемерия, рынок на углу Калиновой-Правды не создает рабочих мест, не дает возможности нормально купить-продать продукты. Он живет только за счет того, что заставляет ежедневно тысячи горожан протискиваться через свои грязные, вонючие ряды и опаздывать на работу. Жаль, что мер только "имеет намерение" а не снес рынок несколько лет назад... Ответить | С цитатой
В последние годы в городе в угоду крупным фирмам уже вытеснили селян с рынка "Северный", ликвидировали рынки на Новокрымской, "Шинник" и др. Теперь доходит очередь до Калиновского?
А нормальная власть должна сначала организовать взамен цивилизованный, равнозначный и доступный для непосредственных сельхозпроизводителей рынок, а затем ликвидировать стихийный-антисанитарный. Кроме прочего создавая этим здоровую конкуренцию крупным операторам-монополистам. А пока что она играет лишь в пользу монополистов. Куда смотрит Антимонопольный комитет? Ответить | С цитатой