На базі Дніпропетровської обласної клінічної лікарні для догляду за хворими в термінальній стадії відкрито перший в області хоспіс. Про це інформагентству «Придніпров’я» повідомили у прес-службі голови облдержадміністрації.
За інформацією прес-служби, у відреставрованому приміщенні колишнього психіатричного відділення для геронтологічних хворих можуть проходити лікування 25 осіб. На ремонт приміщення облдержадміністрація виділила 398 тис. грн. У хоспісі основна увага приділяється симптоматичному лікуванню, перш за все — протибольовому, створенню атмосфери спокою і душевного комфорту.
Зараз у хоспісі перебувають 15 чоловік. Курс лікування проходять не тільки онкохворі, але й люди з психічними розладами і соматичними патологіями. Наприклад, ті хто переніс інсульт, або хворі на цукровий діабет. За словами завідуючої цього відділення Лариси Ромащенко, незважаючи на невиліковність пацієнтів і на їхній тяжкий стан, лікарі роблять усе для того, щоб подовжити людське життя.
Довідка: Хоспіс – медико-санітарна установа, створена для надання кваліфікованої медичної допомоги в рамках симптоматичного лікування безнадійних, з точки зору сучасної медицини, онкологічних хворих, але й допомагати у вирішенні соціальних психологічних та духовних проблем, які стоять перед пацієнтом хоспіса та його близькими людьми.
Хопсис зарубежом - это последнее пристанище обреченных людей. Там создают атмосферу как можно ближе к домашней, там нет белых больничных простыней, казенной еды.. Там обычно есть своя церковь. Там помогают не просто дожить последние дни.. а дожить хорошо.. Ответить | С цитатой
pazienti znajut o swoem sostojanii,oni znajut,chto ich zhdet!brosat umirat kogo bi to ni bilo-doma,w bolnize.., bez pomoschi(ne tolko medikamentoznoj)negumanno.chelowek prixodit w etot mir w ljubwi,i mi kak razwitoeobschestwo,esli imeem takuju wozmozhnost -professionalno pomoch pazientam i soprowozhdat ich w etom, werojatno, nedolgom,no nelegkom otrezke ix zhizni-mi eto dolzhni sdelat.glawnoe-professionalno.
a orientirowatsja na strani "razwitie"-ne dumaju,chto eto luchschij argument.
ja dumaju,chto nuzhno sluschat swoe serdze.i esche,ja ubezhdena,chto razgowori o rentabilnosti predprijatija w etom sluchae absolutno neumestni.
P.S.KOSHAKA,ja imeju opredelennij opit raboti w takoj organizazii.spraschiwajte-oxotno podeljus znanijami. Ответить | С цитатой
видно ты вообще имееш незначительное представление об эфтаназии.
Больной сам порсит врачей сделать ему укольчик, последний (если в состоянии сказать). При этом родственников информируют о добровольном, а не о принуждении. А еще больной сам может сделать себе укол в вену, при присморе врачей.
Короче, смотри телевизор, может поумнееш. Ответить | С цитатой
Ведь содержание оплачивают родственники, хотя часто при уходе за тяжелыми больными у них нет выбора.
Лишь бы новые хосписы не превратились в наши старые богадельни. Ответить | С цитатой