Аналіз соціально-економічного розвитку Дніпропетровщини за І квартал 2006 року свідчить про те, що упродовж січня-березня було забезпечено виконання основних показників програми соціально-економічного та культурного розвитку, збережено темпи зростання доходів населення, зайнятості, виробництва промислової та сільськогосподарської продукції, зовнішньоторговельного обороту, прибутковість переважної більшості галузей економіки.
Так, середня заробітна плата у січні-березні 2006р. перевищила прожитковий мінімум у 2,1 рази і становила 1037 грн. При цьому на ринку праці стабільно підвищується зайнятість населення, створено 18,4 тис. нових робочих місць, що в 1,7 рази перевищує рівень минулого року. Кількість безробітних громадян зменшилась на 20,3%.
Для вирішення проблем найбільш незахищених верств населення продовжується реалізація заходів, передбачених Комплексною програмою Стратегії подолання бідності. В її рамках адресну допомогу отримали 110,9 тис. малозабезпечених сімей, сімей з дітьми, інвалідів з дитинства та дітей-інвалідів на суму 58,1 млн. грн.
Щодо економічного розвитку, то прибутково спрацювало 58,8% підприємств області, якими отримано прибуток у сумі майже 1,6 млрд. грн. До бюджетів усіх рівнів мобілізовано податків, зборів та обов’язкових платежів на суму приблизно 2 млрд. грн., що на третину більше, ніж у І кварталі 2005 року.
Зросли обсяги виробництва сільськогосподарської продукції (на 12,9%). Увесь комплекс весняно-польових робіт в агроформуваннях проводиться організовано і згідно з робочим планом.
За рахунок усіх джерел фінансування введено в експлуатацію 47,8 тис. кв. м загальної площі житла.
У той же час в області ще залишається незадовільним стан вирішення низки економічних і соціальних проблем. Значною є заборгованість із виплати заробітної плати. За січень-березень борги з неї зменшились лише на 295,8 тис. грн. і склали 65,3 млн. грн.
Залишається не вирішеною проблема розрахунків за електроенергію, спожитий газ. Найнижчий рівень проплати за спожиту електроенергію визначається у містах: Жовті Води (88,9%), Першотравенськ (91,8%), Марганець (92,2%), Синельникове (94,5%), та Верхньодніпровському (84,7%), Юр’ївському (89,1%), Апостолівському (90,3%), Софіївському (90,4%) та ін. районах. Нижчий, ніж по області в цілому, стан розрахунків за спожитий газ у Дніпродзержинську (54,8%), Марганці (83,2%), Новомосковську (82,9%) та Покровському (82,8%), Апостолівському (84,3%), Нікопольському (84,3%) районах.
Зросли також обсяги податкового боргу суб’єктів господарювання області до бюджетів усіх рівнів (на 14,9%) і склали (без урахування боргу підприємств-банкрутів) 319,3 млн.грн.
Це сталося внаслідок того, що органи влади на місцях допускають зволікання з вжиттям ефективних заходів, спрямованих на пожвавлення економічної діяльності та зростання виробництва, подолання збитковості і зміцнення фінансового стану підприємств, погашення заборгованості із заробітної плати, залучення інвестицій, збереження і створення нових робочих місць, підвищення соціальних гарантій найбільш незахищеним верствам населення, поліпшення якості життя.
З метою подолання негативних тенденцій та підвищення на цій основі життєвого рівня населення голова облдержадміністрації Н.Дєєва дала доручення керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, мерам міст та головам райдержадміністрацій покращити свою роботу щодо виконання основних показників програми соціально-економічного та культурного розвитку області і в найкоротші строки досягти позитивних результатів. Підписано також відповідне доручення.
Хлеборобы Днепродзержинска собрали 3 миллиона центнера хлеба.
Построен новый завод.
Пятилетка выполняецца за 1 год.
Я уже как-то писал, современные "журнарасты" и "журналяди" продолжают исповедовать совковый тип новостей.
Смешно читать, конечно. Все зашибись, а в окно выглянешь - ..... Ответить | С цитатой
Ну выйдет, пройдется и даже с открытыми глазами!
И что изменится? Вам буде легче? Ответить | С цитатой