Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Вт, 16 липня 2024
02:13
  Допомога
Фотоконкурс Город

У фотогалереї знаходяться фотографії та малюнки міста Дніпропетровська і Придніпровського краю, які створені в різні роки, різними авторами.

Використання і подальше поширення матеріалів сайта (зокрема фотографій або їх частин) у мережі Інтернет, а також у будь-яких друкованих і електронних виданнях, можливо ТІЛЬКИ за умови обов'язкового письмового дозволу власника сайта - [email protected] і посилання на джерело (gorod.dp.ua - міський сайт Дніпропетровська).

Ви також можете замовити фотографії, які вам сподобалися, більш високої якості для реклами або інших видів використання

Якщо ви бажаєте додати свою фотографію в галерею відвідайте цю сторінку

Як знайти потрібні фотографії:

 • Якщо ви точно знаєте, що шукаєте, введіть у поле пошуку назву об'єкта (наприклад назва вулиці, пам'ятника або будь-якого іншого об'єкта, що повинний бути в місті).
  Пошук ведеться по частині слова. Наприклад, якщо вам потрібно знайти "вул. Виконкомівську", те достатньо ввести у поле пошуку початок слова: "викон" або "виконком".
 • Якщо вам потрібно підібрати більше число фотографій - вам треба скористатися розширеним пошуком:
  за часом коли зроблена фотографія,
  за типом зображення на фотографії,
  за районом міста (опис районів міста див. тут)
 • Ви можете вибрати значення в кожнім полі й одержати більш точний результат. Наприклад вибравши в поле час коли зроблена фотографія "1970-і рр.", у поле тип фотографії "панорамні види", у поле по районах міста "центр (низ)", одержуємо панорамні види нижнього центра міста зроблені в 1970-х рр.
 • Пошук фото міст Дніпропетровської області можливий лише через фотоальбом Придніпров'я
 • Знайдені фотографії видаються у формі зменьшених зображень. Щоб збільшити фотографію, яка вас зацікавила, просто натисніть на неї лівою кнопкою миші
 • Останні надходження фотографій ви можете подивитися на цій сторінці
 • Формат і розмір фотографій оптимизований для Інтернет та не придатний для якисного друку і поліграфії
 • Ви також можете скористатися добіркою фотографій, що відсортовани за темами, за фотоальбомами: місто, сезони року/парки/ріка, люди/події і т.п.

copyright © gorod.dp.ua
Усі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті