Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Вт, 21 травня 2024
07:49

ПРО МІСТО

Символіка селища Таромське

Герб селища Таромське
Герб селища Таромське
Прапор селища Таромское
Прапор селища Таромское

Герб

Затверджений 10 березня 2009р. рiшенням №19 виконкому сільської ради. На лазуровому полі на зеленому пагорбі срібний козацький сторожовий піст, що оточений частоколом, над ним - три золоті 7-променеві зірки, дві і одна. Герб облямований золотим картушем. Сторожовий піст на пагорбі відображає історичний факт заснування селища у середині ХVІІст. (1631-1640 р.р.) як захисної військової споруди - Козиревої балки, що була збудована запорізькими козаками над Дніпром на пагорбі Висока гора. Золоті зірки, аналогічні до зірок з герба Дніпропетровська, вказують на територіальну приналежність Таромського, яке з 2002р. входить до складу Дніпра як мікрорайон. Лазуровий колір у гербі уособлює Дніпро, зелений символізує багатство природи та чудові краєвиди Таромського, він також є символом здоров'я та роботи на землі, що притаманна мешканцям селища. Золото в гербі є символом добробуту людей, їхнього душевного багатства й щирості.

Автори - Т.Ярошевич, В.О.Явтушенко, З.І.Шевцова, О.Ю.Потап.

Прапор

Затверджений 10 березня 2009р. рiшенням №19 виконкому сільської ради. Квадратне полотнище розділене на чотири рівновеликі квадратні поля, верхнє від древка (із трьома жовтими 7-променевими зірками, дві і одна) та нижнє з вільного краю (із білим козацьким сторожовим постом, що оточений частоколом) поля сині, два інші зелені.

Автори - Т.Ярошевич, В.О.Явтушенко, З.І.Шевцова, О.Ю.Потап.

copyright © gorod.dp.ua
Усі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті