Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Вт, 21 травня 2024
06:35

ПРО МІСТО

Символіка Шевченківського району Дніпра

Герб Шевченківського району Дніпра
Герб Шевченківського району Дніпра
Прапор Шевченківського району Дніпра
Прапор Шевченківського району Дніпра

Герб

Затверджений 23 березня 2017р. рiшенням №7 XII сесії районної ради VII скликання.

У лазуровому щиті оточений золотим полум'ям червоний птах, над яким три срібні семипроменеві зірки (дві над однією), обабіч два золоті стовпи з трьома зеленими гілками акації та лазуровими нитяними стовпами по краях. Під щитом на золотій стрічці з синьою підбивкою – напис зеленими літерами "ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОН".

Червоний птах Фенікс нагадує про відродження центральної частини Дніпра після трагічних подій 1943р., коли вона була спалена гітлерівцями. Золоті стовпи з гілками акації уособлюють дворядний бульвар на головному проспекті. Лазурові нитяні стовпи обабіч гілок акації уособлюють трамвайні колії, нагадуючи про найстаріший (після київського) в Україні електричний трамвай, колії якого з 1897р. прямують територією району вздовж головного міського проспекту. Срібні зірки аналогічні до зірок з герба Дніпра і вказують на територіальну приналежність Шевченківського району та підпорядкованість Дніпровській міській раді.

Автори - О.Ю.Потап, С.А.Данович, С.В.Данович.

Прапор

Затверджений 23 березня 2017р. рiшенням №7 XII сесії районної ради VII скликання.

У центрі квадратного синього полотнища оточений жовтим полум'ям червоний птах, над яким три білі семипроменеві зірки (дві над однією), на відстані в 1/8 сторони прапора від древка та від вільного краю йдуть жовті вертикальні смуги (завширшки в 1/8 сторони прапора) з вузькими синіми смужками по краях та трьома розташованими вертикально зеленими гілками акації.

Автори - О.Ю.Потап, С.А.Данович, С.В.Данович.

copyright © gorod.dp.ua
Усі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті