Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Вт, 21 травня 2024
07:39

ПРО МІСТО

Символіка сел. Лоцманська Кам'янка

Герб сел. Лоцманська Кам'янка
Герб сел. Лоцманська Кам'янка
Хоругва сел. Лоцманська Кам'янка
Хоругва сел. Лоцманська Кам'янка
Герб Лоцманської Кам'янки затверджений постановою загальних зборів мешканців від 22 квітня 2000р. В лазуровому щиті постать запорізького козака з золотим лоцманським веслом в руці, яка оточена дев'ятьма срібними трикутниками у вигляді облямівки. В сюжеті герба втілено ідею відображення історичних та природних особливостей Лоцманської Кам'янки. Постать козака з лоцманським веслом відображає історичне минуле селища, яке виникло на території Запорізької Січі як козацьке поселення, мешканці якого вичерпно знали лоцманську справу і здійснювали проведення суден через дніпровські пороги.
Синій колір гербового щита уособлює Дніпро, на березі якого розташоване селище, а дев'ять срібних трикутників - дев'ять дніпровських порогів, через які козацькі лоцмани мали проводити судна. Автор - О.Потап.

Хоругва Лоцманської Кам'янки затверджена постановою загальних зборів мешканців від 22 квітня 2000р. Синє прямокутне полотнище зі співвідношенням сторін 1:1, на якому зображені чотири покладені навхрест та переплетені лоцманські весла жовтого кольору, між якими розміщено дев'ять білих рівнобічних трикутників. Автор - О.Потап.
copyright © gorod.dp.ua
Усі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті